Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kto zbuduje nowoczesne oświetlenie na ul. Kertyńskiego? Otwarto oferty

Aż osiem firm złożyło swoje oferty w przetargu na budowę nowoczesnego, energooszczędnego oświetlenia w technologii LED na ul. Kertyńskiego (od ul. Myrka do ul. Gumińskiego).

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / UM Legnica

Najniższa cena jaką zaproponowano to 91 tys. 421 zł, a najwyższa 234 tys. 332 zł. Zarząd Dróg Miejskich zaplanował na tę inwestycję 210 tys. zł.

Zakres zadania obejmuje montaż kompletnych latarni (słupy aluminiowe, wysięgniki wraz z kompletnymi oprawami ze źródłami światła w technologii LED) oraz budowę półkilometrowej linii kablowej.

Tę inwestycję realizujemy w ramach wieloletniego programu instalowania nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia w mieście – mówi Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich.

Niedawno ZDM rozstrzygnął przetarg na budowę oświetlenia w tej samej technologii na ul. Spokojnej. Wygrała legnicka firma, która złożyła najkorzystniejszą ofertę z ceną 206 tys. 665 zł i wygrała przetarg na montaż kompletnych latarń.

Przypomnijmy, że w naszym mieście nowoczesne i energooszczędne oświetlenie ledowe zainstalowano już m.in. na ul. Nadbrzeżnej, Złotoryjskiej, Obwodnicy Śródmiejskiej, alei Orła Białego, na Tarninowie, w Rynku i okolicznych ulicach czy Gunińskiego. Jest ono także jednym z istotnych elementów w walce z emisją dwutlenku węgla do atmosfery.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.