Logo Legnica24h.pl
Reklama

Kto zajmie się parkową zielenią? Miasto ogłosiło przetarg

Urząd Miasta ogłosił przetarg na trzyletnie utrzymanie zieleni w legnickich parkach. Termin składania ofert do 18 lutego br.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Zakres prac obejmuje m.in.: pielęgnację zieleni niskiej, krzewów, drzew, kwiatów rabatowych i bylin, konserwację małej architektury ogrodowej oraz utrzymanie czystości i porządku.

Otwarcie ofert nastąpi 18 lutego. Umowa ma obowiązywać od 1 marca tego roku przez trzy lata.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.