Logo Legnica24h.pl
Reklama

Krzysztof Duszkiewicz nowym zastępcą prezydenta Legnicy

Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy powołał dzisiaj swojego drugiego zastępcę. Został nim Krzysztof Duszkiewicz, który w tej funkcji zajmie miejsce Doroty Purgal.

Krzysztof Duszkiewicz Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Krzysztof Duszkiewicz pełnił dotychczas funkcję zastępcy wójta Legnickiego Pola. Teraz zajmować się będzie kilkoma dziedzinami działalności Urzędu Miasta w Legnicy: oświatą, pomocą społeczną, kulturą i sportem. 

- Od 12 lat jestem w sferze samorządowej. Byłem wiceprzewodniczącym Rady Gminy, sekretarza gminy, a później zastępcą wójta w gminie Legnickie Pole - mówił K. Duszkiewicz, podczas konferencji prasowej. 

- Sfery, które obejmuje po pani Dorocie Purgal nie są mi obce i na pewno sobie z nimi poradzę - podkreślił nowy zastępca prezydenta. 

- Pana Krzysztofa darzę zaufaniem i wierzę w to, że podoła wszelkim wymaganiom - mówił prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski i dodał: - Obserwowałem jego pracę w samorządzie Legnickiego Pola i stąd też to dzisiejsze powołanie.

Krzysztof Duszkiewicz z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentem, a obecnie doktorantem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu ze specjalnością w sferze finansów publicznych. Ukończył szereg studiów podyplomowych. W 2014 roku wojewoda odznaczył go honorową złotą odznaką Zasłużonego dla Województwa Dolnośląskiego. Jest członkiem Dolnośląskiej Rady Gospodarczej przy Marszałku Województwa.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

art
art6 lutego o 10:52
To jak zastępce wójta Legnickiego Pola wzięli na zastępcę prezydenta?
Lubię to! 2

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.