Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Koskowice mają nowego sołtysa

Piotr Żółkiewski został wybrany na sołtysa wsi Koskowice.

© materiał prasowy

- Od urodzenia mieszkam w Koskowicach. Od zawsze biorę intensywny udział w życiu kulturalno-społecznym w swojej miejscowości. Lubię działać i spędzać czas z ludźmi, którym chce się robić coś więcej. Funkcja Sołtysa Koskowic to dla mnie ogromne wyróżnienie, gdyż nasza miejscowość jest pozytywnie specyficzna. Wierzę, że uda się zrealizować wiele nowych pomysłów - mówił Piotr Żółkiewski. 

Przypomnijmy, że dotychczas stanowisko sołtysa Koskowic piastowała Magdalena Ryglicka, która to od 6 lutego pełni funkcję Zastępcy Wójta w Urzędzie Gminy w Legnickim Polu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.