Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koronawirus w regionie legnickim: od 24 grudnia 60 nowych zakażeń, zmarło 7 osób

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem w sumie u kolejnych 60 osób z powiatu legnickiego i Legnicy – wynika z danych Ministerstwa Zdrowia przekazywanych od czwartku do niedzieli. W wyniku Covid-19 zmarło 7 osób.

© Materiały prasowe / PAP

Ministerstwo Zdrowia podało w czwartek, że w powiecie legnickim potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, a w Legnicy 16. W piątkowym raporcie poinformowało o 5 przypadkach z powiatu legnickiego i 14 z Legnicy. W sobotę resort podał dane o kolejnej 1 osobie zakażonej z powiatu legnickiego i 9 z Legnicy. Natomiast w niedzielę MZ poinformowało o 2 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i 5 w Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1583 osób z powiatu legnickiego i 2462 osób z Legnicy, łącznie to 4045 przypadków COVID-19.

Resort w czwartkowym raporcie przekazał również, że w wyniku Covid-19 zmarły 4 kolejne osoby z powiatu legnickiego i 3 z Legnicy.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.