Logo Legnica24h.pl
Reklama

Kontrole dotyczące odśnieżania dachów

Wojewoda dolnośląski wystąpił do straży pożarnej, policji, nadzoru budowlanego oraz gmin i powiatów o zwrócenie szczególnej uwagi na realizację przez właścicieli i zarządców obiektów obowiązku odśnieżania dachów i elementów elewacji.

© Materiały prasowe

Kontrolami w pierwszej kolejności mają być objęte obiekty wielkopowierzchniowe, budynki użyteczności publicznej oraz budynki zamieszkania zbiorowego. Kontrole mają też dotyczyć wykonywania przez właścicieli i zarządców nieruchomości obowiązku sprawdzania stanu technicznego instalacji kominowych, dymowych, spalinowych i wentylacyjnych oraz gazowych.

Raport z podjętych działań odpowiednie służby mają przedstawić do 11 stycznia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.