Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kontrakty dla utalentowanych juniorów Miedzi

Miedź Legnica podpisała cztery profesjonalne kontrakty piłkarskie z utalentowanymi juniorami Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Fot. dolny-slask24h.pl © Paweł Sasiela

– W ten sposób doceniamy najbardziej uzdolnionych, młodych graczy i pokazujemy, że bardzo liczymy na nich w przyszłości – podkreśla Martyna Pajączek, prezes zarządu legnickiego klubu. 

Wszyscy młodzi gracze, którzy parafowali swoje pierwsze w życiu profesjonalne umowy, występują na co dzień w drużynie juniorów młodszych Miedzi, która w bieżącym sezonie wygrała rozgrywki na Dolnym Śląsku i reprezentuje nasze województwo w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.

Są to zawodnicy urodzeni w roku 2000: Szymon Cukier i Filip Śliwiński oraz w 2001 roku: Maciej Kaczmarkiewicz i Igor Lewandowski. Ten ostatni ma już nawet na koncie powołania do reprezentacji Polski U-16! Wszyscy czterej są uzdolnionymi i perspektywicznymi zawodnikami, którzy dodatkowo uczą się w Szkole Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica, gdzie osiągają dobre wyniki w nauce.

Miedź od jakiegoś czasu inwestuje w przyszłość i nagradza najlepszych, perspektywicznych juniorów profesjonalnymi kontraktami. Są to zawodnicy wyróżniający się na tle swoich rówieśników, na których klub bardzo liczy w przyszłości – za jakiś czas mogą oni stanowić o sile pierwszej drużyny Miedzi. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.