Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

W tym roku z wiadomych względów nie możemy działać tak, jak byśmy chcieli. Mamy jednak coś na pocieszenie. Konkurs! - informuje Bartłomiej Żygadło, koordynator Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

- Najbardziej kreatywne prace nagrodzimy zielono-niebiesko-czerwonymi nagrodami. Zatem do dzieła nasi młodzi kibice. Ciekawe, co wymyślicie i czym nas zaskoczycie - zacheca do udziału w konkursie Bartek Żygadło.

Tematyka prac jest dowolna. Jedyny wymóg to barwy: zielono-niebiesko-czerwone.

- "Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone na naszych profilach oraz na stronie internetowej. Następnie komisja weryfikacyjna oceni to, co do nas nadeślecie. Spośród wszystkich prac konkursowych wybierzemy i nagrodzimy te najbardziej kreatywne, te które wywołają na naszych twarzach najwięcej uśmiechów" - dodaje koordynator Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica.

Szczegóły konkursu:

  1. KATEGORIA – ZIELONO-NIEBIESKO-CZERWONA PRACA PLASTYCZNA
  2. KATEGORIA – ZIELONO-NIEBIESKO-CZERWONY ŚWIAT NA FOTOGRAFII

Nadsyłanie prac:

  • E-mail - legnica@kibice-razem.pl
  • Facebook - https://www.facebook.com/KRMiedzLegnica/

Termin nadsyłania prac – 7.VI.2020 g. 23:59

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.