Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Konkurs fotograficzny im. Mieczysława Pawełka „Legnica”

Trwa XV edycja konkursu fotograficznego „Legnica” im. Mieczysława Pawełka. Prace można składać do 31 maja.

© Materiały prasowe / TML Pro Legnica

Prace można zgłaszać do końca maja. Uczestnikami konkursu mogą być zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Każda z prac powinna zawierać umieszczony na odwrocie czytelny opis zawierający tytuł pracy, miejsce jej wykonania oraz „godło" (pseudonim) autora. Każdy z uczestników konkursu może nadesłać maksymalnie do 4 fotografii. Format zdjęć nie może być mniejszy niż 15x21 cm i nie większy niż 24x30 cm. Jednocześnie każdy uczestnik ma obowiązek dostarczenia płyty CD opatrzonej godłem zawierającej opisane zdjęcia złożone w konkursie w formacie JPG o wymiarach min 2000 x 3000 pikseli.

Więcej o konkursie oraz regulamin pod linkiem: http://pro.legnica.pl/kofo/

Celem konkursu jest upamiętnienie artystów fotografujących Legnicę; zachęcenie szerokich kręgów fotografików do utrwalania historii Legnicy; tworzenie dokumentacji fotograficznej najpiękniejszych miejsc w Legnicy; prezentowanie piękna i atrakcyjności miasta na wystawach, w wydawnictwach i materiałach reklamowych Towarzystwa Miłośników Legnicy PRO LEGNICA.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.