Logo Legnica24h.pl
Reklama

Konfeks drugi na turnieju w Czechach

Piłkarze Konfeksu Legnica (wicelider legnickiej klasy okręgowej) zajęli II miejsce w 22. edycji Międzynarodowego Turnieju Halowego Dana Nemca w czeskim Blansku, mieście partnerskim Legnicy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Drużyna pod wodzą trenera Andrzeja Kisiela, po udanej rundzie jesiennej, skorzystała z zaproszenia Urzędu Miasta do Blanska w ostatni weekend. Oprócz Konfeksu wystartowały zespoły niższych lig z Czech i Austrii. Legniczanie potwierdzili swą dobrą formę na zielonej murawie. W silnie obsadzonym turnieju lepszy okazał się tylko 4-ligowy Start Brno, który pokonał legniczan w eliminacjach i w wielkim finale.

W finale Konfeks uległ Startowi Brno 2:4. Najlepszym bramkarzem turnieju został Sergiej Kozhukhar (rocznik 1999), młody golkiper, testowany przez Konfeks, a do tej pory grający w jednym z klubów na zachodzie Ukrainy.

Delegacja z Legnicy gościła w Blansku w dniach 22-24 listopada w ramach wymiany sportowej miast partnerskich Legnicy i Blanska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.