Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Legnica - Witajcie w Naszej Bajce

Zespół Pieśni i Tańca Legnica po szesnastu miesiącach oczekiwania wraca do spotkań z publicznością. W programie koncertu oprócz tańca i muzyki, czyli tego co nasi artyści kochają najbardziej, pojawią się również niecodzienni goście - post

© Materiały prasowe / LCK

W koncercie zaprezentują się wszystkie grupy taneczne, pojawią się również repertuarowe nowości. Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym, co oznacza konieczność zachowania dystansu oraz zakrywania nosa i ust.

12 czerwca, godz. 16.00 oraz 18.00

Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej (wejście od ul. oo. Zbigniewa i Michała)Bilety: 10 zł (dzieci), 15 zł (dorośli) dostępne w Galerii Satyrykon od 25 maja.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.