Logo Legnica24h.pl
Reklama

Koncert uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej, Śpiewu i Mowy Patrycji Kamoli

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na Koncert uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej, Śpiewu i Mowy Patrycji Kamoli.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

7 czerwca 2024 r., piątek, godz. 18.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny

Patrycja Kamola – wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wyróżniona tytułami „Jazzowy Polski Debiut 2017 Roku” i „Osobowość 2017 Roku” w kategorii Kultura.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.