Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy
Collegium Witelona

Koncert Inauguracyjny Legnica Cantat 52

„Powróćmy jak za dawnych lat” – muzyczna podróż do czasów na najpiękniejszych piosenek Hanki Ordonówny, Ewy Demarczyk, Sławy Przybylskiej, Łucji Prus, Anny German, Ireny Santor i innych dam polskiej estrady.

© Materia??y prasowe / LCK

27 maja (piątek),godz. 19:00, Sala Królewska Akademii Rycerskiej, wejście od ul. Bilsego, bilety 25 zł, w dzień koncertu 30 zł

Magdalena Buczkowska (Marchewka) – sopran liryczny

Pochodząca z Legnicy wielowymiarowa wokalistka wykonująca muzykę operową, operetkową i musicalową, a także muzykę francuską, żydowską i słowiańską oraz poezję śpiewaną. Obecnie współpracuje z Teatrem Scena Kamienica we Wrocławiu i Stowarzyszeniem Operetka Wrocławska, z którymi koncertuje we Wrocławiu i w całej Polsce. W sezonie artystycznym 2017/2018 była etatową artystką Opery Wrocławskiej, na deskach której zagrała niemal sto spektakli. W 2018 roku debiutowała w światowej premierze francuskiej współczesnej opery Guru na deskach Opery na Zamku w Szczecinie. Współpracowała z zespołem Percival, z którym odbyła trasę koncertową z oryginalną muzyką do gry Wiedźmin. Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie i Łodzi. Od 2016 roku pełni funkcję prezesa Fundacji Promocji i Rozwoju Sztuki „SOPRANO”.

Śpiewaczce będzie akompaniował na fortepianie Vitali Oleszkiewicz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.