Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolosalne znaczenie kompetencji

W czwartek 16 listopada, 40 studentów z PWSZ im. Witelona w Legnicy oraz PWSZ w Głogowie wzięło udział w I edycji warsztatów „Kolosalne znaczenie kompetencji”.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Pod okiem profesjonalistów z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A (LSSE), Biura Karier PWSZ w Legnicy oraz firm będących partnerami Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, studenci poznawali jak połączyć wiedzę, umiejętności i postawy, żeby łatwiej, sprawniej i skuteczniej odpowiadać na oczekiwania pracodawców przy realizacji powierzonych zadań. 

Przed rozpoczęciem warsztatów Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy dr Helena Babiuch oraz Wiceprezes LSSE Dorota Giżewska powitały studentów. Następnie podczas krótkiej prezentacji uczestnicy mogli zapoznać się z sylwetkami doświadczonych trenerów, którzy poprowadzili warsztaty: Ewy Karlińskiej (Biuro Karier PWSZ im. Witelona w Legnicy), Pauliny Hawryluk (Haerter Sp. z o. o.), Joanny Skowron (Wezi tec Sp. z o. o.), Aleksandry Lachiewicz (Wezi-tec Sp. z o. o.), Oleny Piziorskiej (Lear Corporation), Agnieszki Bartkowiak (LSSE), Anety Laskownickiej-Bieleckiej (LSSE). 

Po części oficjalnej, studenci przystąpili do pracy. Warsztaty składały się z trzech ćwiczeń przygotowanych przez Ewę Karlińską: „Budowa wieży”, „Budowa mostu”, „Rysowanie abstrakcji”. Uczestnicy – podzieleni na grupy - przez kilka godzin wykonywali zadania powierzone im przez trenerów. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnościami planowania, szybkiego podejmowania decyzji i pracy w zespole. 

Na zakończenie warsztatów Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów dr Helena Babiuch oraz Wiceprezes LSSE S.A. Dorota Giżewska wręczyły uczestnikom warsztatów certyfikaty.

Warsztaty zorganizowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A przy współpracy z firmami: Haerter Sp. z o.o., Lear Corporation, Wezi-tec Sp. z o.o.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.