Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Kolejny sukces młodych legnickich szachistów

Czwórka szachistów Miedzi Legnica, podczas turnieju kwalifikacyjnego juniorów w Kudowie Zdroju, wywalczyła awans do przyszłorocznych mistrzostw kraju.

Gabriel Karaszewski, brązowy medalista mistrzostw Polski do lat 8 © Materiały prasowe

Antonina Lipczyńska oraz Grześ Komendecki wywalczyli awans do mistrzostw Polski młodzików do lat 10. Zawody zostaną rozegrane w przyszłym roku w lutym w Szczyrku. Wystąpi w nich również Gabriel Karaszewski, który awans uzyskał za zdobycie brązowego medalu mistrzostw kraju do lat 8.

Z kolei Julia Salamon oraz Antoś Komendecki wystąpią w kwietniu 2020 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Zagra w niej również Piotr Kejna.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.