Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kolejne sukcesy legnickich karateków

W miniony weekend w hali Zespołu Szkół Integracyjnych odbył się Puchar Polski w Karate Olimpijskim – Legnica 2018, zorganizowany przez KKS TORA. Zespół w punktacji medalowej zajął II miejsce.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W zawodach startowało 257 zawodników z 24 klubów karate niemal z całej Polski. Honorowym patronatem objęli je prezydent Tadeusz Krzakowski wraz z prezesem Polskiego Związku Karate Maciejem Sokołowskim.

Były to zawody rankingowe PZK dla dzieci do lat 12 oraz młodzieży od 13 do 21 lat. Zaprezentowano nowy system rywalizacji w karate WKF. W Pucharze Polski rozegrano 72 konkurencje kata indywidualnego, drużynowego oraz kumite indywidualnie i drużynowo.

KKS TORA w punktacji medalowej zajęła II miejsce, zdobywając 187 pkt. Dobrze to wróży startowi naszych zawodników w XIX CUPRUM CUP INTERNATIONAL KARATE - POLISH OPEN, który będzie rozegrany 17 i 18 listopada w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.