Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / GOKiS Kunice

Udostępnij:

Kolejne majówki w gminie Kunice

Dla mieszkańca|OSiR|Muzyka|Sport|W plenerze|Dla dzieci

Najbliższa sobota 18 maja w gminie Kunice to aż cztery majówkowe imprezy plenerowe.

Na Sąsiedzką Majówkę do Spalonej zaprasza Wiejski Ośrodek Kultury, majówka rozpocznie się o godzinie 16:00 warsztatami integracyjnymi dla dzieci i rodziców. Na godzinę 18:00 zaplanowane jest wspólne grillowanie, po którym odbędzie się zabawa taneczna z DJ-em. "MARKO".

Na Artystyczną Majówkę zaprasza Wiejski Ośrodek Kultury w Pątnowie Legnickim, od godziny 15:30 dzieci, młodzież oraz dorośli znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie. W programie majówki są warsztaty, w czasie których uczestnicy wykonają samodzielnie żelowe świece dekoracyjne. Na dzieci czekać będzie malowanie twarzy, gry, zabawy oraz konkursy.

Na terenie rekreacyjno-sportowym w Rosochatej od godziny 16:00 odbędzie się Piknik Majówkowy. Aby móc aktywnie i przyjemnie spędzić majowe popołudnie, na dzieci czekać będzie wiele zabaw i konkursów, malowanie twarzy, poczęstunek oraz zabawy sportowe. Dla dorosłych zaplanowana jest zabawa taneczna z DJ-em. "HUGO", która potrwa do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy proszą o zabranie własnych koszyków piknikowych oraz koca, aby wspólnie miło spędzić tę majową sobotę.

Na Majowe Biesiadowanie zaprasza wszystkich Wiejski Ośrodek Kultury w Grzybianach wraz z zaproszonymi gośćmi Dragon's Team oraz Bractwem Rycerskim Ziemi Legnickiej, którzy, jak co roku, zapewnią wszystkim uczestnikom majowego spotkania mnóstwo atrakcji. Każdy będzie mógł skorzystać z przejażdżki  motocyklem i oraz w praktyce poznać rzemiosło prawdziwego rycerza. Nie zabraknie wspólnego biesiadowania, a do tańca na zakończenie zagra zespół "Triada".

wiele lokalizacji
Wyznacz trasę
 
18 maja 15:30
 
wiele lokalizacji
 
wstęp wolny

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.