Logo Legnica24h.pl
Reklama

Karol Gardzielewicz w Chojnicach

Pomocnik Miedzi Legnica Karol Gardzielewicz trafił na roczne wypożyczenie do pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice. 19-latek w minionym sezonie występował głównie w trzecioligowych rezerwach zielono-niebiesko-czerwonych.

© Paweł Sasiela

Gardzielewicz podczas pobytu w Legnicy zdążył trzykrotnie zameldować się na murawie w spotkaniach zaplecza ekstraklasy. W ubiegłym sezonie zagrał w ostatnim spotkaniu legniczan w Nice 1 Lidze z Puszczą Niepołomice, przyczyniając się do zdobycia przez Miedź bramki. To po strzale Gardzielewicza Paweł Zieliński dobił odbitą przez golkipera miejscowych futbolówkę, zdobywając gola.

Do Miedzi Gardzielewicz przeszedł w lipcu 2016 roku z Piasta Karnin. W ostatnich dniach utalentowany piłkarz trenował z Chojniczanką. Zagrał w sparingach z Dinamem Bukareszt i Olimpią Grudziądz, notując asystę w pojedynku ze spadkowiczem z pierwszej ligi. 

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.