Logo Legnica24h.pl
Reklama

Karol Gardzielewicz w Chojnicach

Pomocnik Miedzi Legnica Karol Gardzielewicz trafił na roczne wypożyczenie do pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice. 19-latek w minionym sezonie występował głównie w trzecioligowych rezerwach zielono-niebiesko-czerwonych.

© Paweł Sasiela

Gardzielewicz podczas pobytu w Legnicy zdążył trzykrotnie zameldować się na murawie w spotkaniach zaplecza ekstraklasy. W ubiegłym sezonie zagrał w ostatnim spotkaniu legniczan w Nice 1 Lidze z Puszczą Niepołomice, przyczyniając się do zdobycia przez Miedź bramki. To po strzale Gardzielewicza Paweł Zieliński dobił odbitą przez golkipera miejscowych futbolówkę, zdobywając gola.

Do Miedzi Gardzielewicz przeszedł w lipcu 2016 roku z Piasta Karnin. W ostatnich dniach utalentowany piłkarz trenował z Chojniczanką. Zagrał w sparingach z Dinamem Bukareszt i Olimpią Grudziądz, notując asystę w pojedynku ze spadkowiczem z pierwszej ligi. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.