Logo Legnica24h.pl
Reklama
Sport - Siłownia i fitness - allatonce.pl - sklep internetowy

Już 17 grudnia „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają do Legnicy

W piątek na Rynku w Legnicy już od godz. 14:00 RMF FM rozdawać będzie choinki mieszkańcom. Wśród atrakcji będą też m.in. konkursy i animacje dla najmłodszych. Na imprezie pojawi się również Piotr Kupicha z zespołem Feel.

© Materia??y prasowe / RMF FM

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedza 14 miast rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czeka też mnóstwo innych atrakcji m.in. konkursy i animacje dla dzieci prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i kawę.

Imprezę w Legnicy uświetnią swoją obecnością Piotr Kupicha i członkowie zespołu Feel – polskiej kapeli pop-rockowej, która wylansowała takie przeboje jak „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy „Pokaż mi niebo”. Wszyscy słuchacze mogą liczyć na rozmowę z artystami, którzy będą również spełniać gwiazdkowe marzenia zbierane wśród osób oczekujących na choinkę.

Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

Do Legnicy „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają w piątek 17 grudnia. Impreza rozpocznie się na Rynku o 14 i trwać będzie około 1,5 godziny.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,8 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” nadawane co godzinę, a rano i wieczorem – co pół, przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.