Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Juwenalia w PWSZ im. Witelona w Legnicy tuż, tuż...

Wiosna w pełni, a to oznacza, że niebawem czekają nas Juwenalia 2018 w PWSZ im. Witelona w Legnicy! Na uczestników czeka moc atrakcji, a nasza redakcja również szykuje kilka niespodzianek.

© Zbigniew Gol / PWSZ im. Witelona

Zgodnie z akademicką tradycją wszyscy żacy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy obchodzić będą swoje tegoroczne święto – Juwenalia 2018.

Główne koncerty odbywać się będą 18 i 19 maja 2018. Za nim to jednak nastąpi przez szereg będziemy świadkami licznych imprez kulturalno-sportowych i wydarzeń towarzyszących, czyli tzw. przedbiegów, organizowanych głównie przez i dla studentów. Te będą miały miejsce w dniach 7-17 maja.

Co nas czeka?

  • 7 maja 2018 – Warsztaty muzyczne – poprowadzi Dariusz Rzońca, ćwiczenia głosowe Agnieszka Justyna Szumiło. Odbędą się w Akademii Rycerskiej w Sali Królewskiej o godz. 19:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny 
  • 8 maja 2018 – Wieczór gier planszowych 
  • 9 maja 2018 – Warszaty Flamenco 
  • 10 maja 2018 – Rozgrywki gier komputerowych
  • 11 maja 2018 – Turniej w piłce siatkowej
  • 14 maja 2018 – Turniej piłki nożnej
  • 15 maja 2018 – Druga edycja Dnia Podróżnika
  • 16 maja 2018 – Seans filmowy – kino plenerowe
  • 17 maja 2018 – pochód juwenaliowy

Podczas dni koncertowych na publiczność czekają między innymi dodatkowe atrakcje w postaci występów zespołów suportowych, konkursów z cennymi nagrodami, pokazów ratownictwa medycznego w wykonaniu studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, muzyki elektronicznej, zawodów sprawnościowych, foodtrucków i gastronomii.

Szczegółowe informacje o zespołach będą pojawiać się na stronie https://www.facebook.com/events/628437177502889/ oraz na portalu legnica24h.pl. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów, bowiem dla Czytelników przygotowaliśmy konkursy, w których do wygrania będą bilety na koncerty. Więcej na ten temat wkrótce!

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

student ze studniówki
student ze studniówki24 kwietnia 2018 o 00:31
zacna impreza się szykuje
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.