Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jutro testy syren alarmowych

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Legnicy, jutro o 9.00, w Legnicy przeprowadzony zostanie test sprawności syren alarmowych, w ramach treningu Systemu Wykrywania i Alarmowania oraz Systemu Wczesnego Ostrzegania mieszkańców.

© materiał prasowy

Wyemitowany zostanie sygnał alarmowy – ciągły dźwięk syren trwający 1 minutę. Ma on charakter ćwiczebny i nie jest związany z wystąpieniem zagrożenia.

Prosimy o niepodejmowanie żadnych działań wynikających z wyemitowanego sygnału.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.