Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jutro rozpocznie się naprawa sygnalizacji świetlnej

W czwartek (14 lutego) pracownicy czeskiej firmy Cross rozpoczną naprawę sygnalizacji na skrzyżowaniu Jaworzyńskiej, Skarbka, Muzealnej – informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Sygnalizacja na tym skrzyżowaniu przestała działać, bo zepsuł się sterownik wraz z oprogramowaniem. Odpowiada on, m.in. za włączanie i wyłączanie lamp w sygnalizatorach.

Jak długo potrwają prace? – Trudno powiedzieć – informuje dyrektor ZDM. – Producent tego urządzenia, firma Cross zapewnia, że chce to zrobić jak najszybciej. Do czasu usunięcia awarii prosimy kierowców i pieszych o ostrożność i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego – dodaje Szymkowiak.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.