Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jeździmy już ul. Sikorskiego od ronda na Sudeckiej do Koskowickiej

W środę otwarty został dla ruchu odcinek ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Koskowicką do ronda na ul. Sudeckiej. Droga na tym odcinku w znacznej części została przebudowana.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Jak informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich, odbyły się odbiory końcowe i droga została udostępniona dla ruchu. W ramach tej inwestycji przebudowano skrzyżowanie z ul. Koskowicką, jezdnię, chodniki i ścieżki rowerowe. Wyremontowano m.in. studnie kanalizacyjne wraz regulacją włazów.

Na przebudowę tego odcinka ul. Sikorskiego nasze miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości 1 mln 75 tys. zł., czyli nieco mniej, niż koszt tej inwestycji.

Pozostały fragment ul. Sikorskiego wraz z rondem na ul. Sudeckiej zostanie przebudowany w ramach III etapu budowy zbiorczej drogi południowej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.