Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jeszcze w tym roku zwiększą się nakłady na inwestycje

Rada Miejska Legnicy na sesji (25 listopada) poparła prezydencki projekt dokonania zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz w tegorocznym budżecie. Dochody i wydatki wzrosną o ponad 3,9 mln zł. Największe kwoty zasilą miejskie inwestycje.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Na przebudowę ulic Bydgoskiej i Szczytnickiej dodatkowo trafi ponad 1,9 miliona. Przebudowa i modernizacja obiektu szkolnego przy ul. Mazowieckiej 3 na potrzeby Zespołu Placówek Specjalnych będzie zasilona kwotą 500 tys. zł. Dodatkowe pół miliona przeznaczono też na termomodernizację i adaptację sal na pomieszczenia dydaktyczne w Szkole Podstawowej nr 19.

Środki przeznaczone na dofinansowanie mieszkańcom wymiany „kopciuchów” na ogrzewanie ekologiczne zwiększą się o 311 tys. zł. Przebudowa i adaptacja dawnego teatru Letniego na centrum edukacyjne Witelona wzmocniona będzie sumą prawie 170 tysięcy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.