Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Jesteś tenisistą amatorem? Zapisz się i wygraj mistrzostwo Legnicy

Zapraszamy do udziału w amatorskich mistrzostwach Legnicy w tenisie ziemnym. Turniej zostanie rozegrany w terminie 12-20 września na kortach przy ul. Sejmowej w Legnicy.

© Materia??y prasowe / UM Legnica

Oficjalne otwarcie odbędzie się 12 września o godz. 9.00, a zakończenie 20 września o godz. 16.00. Mistrzostwa zostaną rozegrane w trzech kategoriach :

  • open mężczyzn - gra pojedyncza,
  • 45+ mężczyzn - gra pojedyncza,
  • open kobiet - gra pojedyncza.

Do udziału w turnieju zapraszamy tenisistów-amatorów niezgłoszonych wcześniej do rozgrywek seniorskich PZT. Wpisowe - 50zł od uczestnika.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września pod nr tel. 606 727 758 (Jacek Sieradzki) lub osobiście na kortach tenisowych przy ul. Sejmowej 3a w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.