Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Jest dotacja na „Zdrową Legnicę”

Dwa projekty dedykowane legniczanom zostaną zrealizowane w ramach współpracy z KGHM. Umowa na dotację w wysokości 400 tys. zł została przekazana prezydentowi Legnicy przez prezesa miedziowej spółki.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Umowa na dotację w wysokości 400 tys. zł została 17 września przekazana prezydentowi Tadeuszowi Krzakowskiemu przez Marcina Chludzińskiego, prezesa miedziowej spółki.

Firma wraz z samorządem drugi rok z rzędu realizują program promocji zdrowia „Zdrowa Legnica”. W jego ramach w tym roku zostaną zrealizowane kolejne dwie kampanie „Weź zdrowie w swoje ręce” oraz „Jestem Cudem”.

Pierwszy z nich aktywizuje rodziny do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i wspólnego spędzania czasu. Z kolei kampania społeczno-edukacyjna „Jestem Cudem” to nasza propozycja działania skierowanego wprost do młodzieży – mówi Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy. – Dla nas każdy młody człowiek jest wyjątkowy i zrobimy wszystko, aby przekonanie o tym miało jak najwięcej młodych legniczan – dodaje prezydent.

W ramach kampanii „Weź zdrowie w swoje ręce” przeprowadzone zostaną eventy „Dwie godziny dla rodziny”. Podczas weekendowych spotkań będziemy namawiać do aktywności całe rodziny. Co ważne, zaangażujemy do tego partnerów takich, jak stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły i instytucje. Wszystkie spotkania będą organizowane i przeprowadzane tak, aby maksymalnie ograniczyć zagrożenia związane z COVID-19. Biorąc to pod uwagę, harmonogram programu może w trakcie jego realizacji ulec zmianie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.