Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Jak powiększyć mieszkanie o 6 m2 za jedyne 250 zł miesięcznie?

Przechowamy fortepian, kolekcję obrazów, rowery, a nawet motocykl! Ale kota w klatce i kwiatka w doniczce już nie!

© Materiały prasowe / Stokado

Bardzo popularna w USA oraz Europie usługa wynajmu boksów magazynowych zyskuje także w Polsce coraz większą popularność wśród osób prywatnych oraz małych firm.

Mieszkając w niedużych, ale i w nietanich mieszkaniach, możemy w bardzo prosty sposób zwiększyć przestrzeń do codziennego życia, decydując się na złożenie swoich rzadziej używanych rzeczy w bezpiecznym, wynajętym boksie. Często są to rzeczy sezonowe, sprzęt sportowy, pamiątki lub rzeczy, które po prostu bardzo lubimy.

Małe magazyny są także bardzo pomocne w przypadku przeprowadzek, remontów lub wynajmu mieszkania, z którego chcemy lub musimy zabrać swoje meble i rzeczy osobiste. Wybieramy odpowiednią wielkość, zawieramy prostą umowę i już po pięciu minutach formalności otrzymujemy swój indywidualny kod dostępu do magazynu. Dostęp do niego mamy 24h/7 dni w tygodniu. Gdy już nie potrzebujemy swojego magazynu, rezygnujemy z 14 dniowym wyprzedzeniem. Najkrótszy czas wynajmu to także 14 dni jednakże większość klientów self storage decyduje się na wynajem na czas nieokreślony.

Takie boksy są bardzo solidne i zaprojektowane specjalnie do celu magazynowania. Tylko najemca ma dostęp do wybranego boksu. Ich bezpieczeństwo natomiast zapewnia całodobowa ochrona i nowoczesne systemy monitoringu.

Małe magazyny samoobsługowe są także świetnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm z różnych branż. Są to firmy budowlane przechowujące swoje materiały i narzędzia, sklepy internetowe składające swoje towary handlowe, biura rachunkowe i kancelarie przechowujące archiwa z dokumentami. To tylko nieliczne przykłady, bo różnorodność zastosowań magazynów jest praktycznie nieograniczona! Formuła boksów zewnętrznych pozwala na dojazd samochodem pod same drzwi magazynu i wyładunek lub załadunek nawet bardzo ciężkich przedmiotów.

Ale ile to kosztuje? Otóż niewiele! Są różne formaty boksów magazynowych, a czynsz za wynajem najbardziej popularnego 2,0m x 1,5m x 2,0m, zaczyna się od 150 zł netto miesięcznie. Warto rozmawiać o rabatach i promocjach!

W Legnicy, przy ul. Toruńskiej 7 funkcjonuje już dwunasty magazyn samoobsługowy w Polsce, firmy STOKADO Self Storage. Doradcy STOKADO służą fachową pomocą przy doborze odpowiedniej wielkości boksu i chętnie zaprezentują nowe legnickie self storage.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.