Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jak bezpiecznie przetransportować deskę surfingową?

Stało się - nareszcie trafiła Ci się okazja i kupiłeś swoją wymarzoną deskę surfingową. Nie dość, że jest bardzo ładna, to w dodatku była tania, ale żeby nie było tak kolorowo, jest jeden problem - sprzedający nie zapewnia transportu.

© Materiały prasowe

Sam musisz przewieźć deskę i masz dylemat, jak to zrobić. Albo inaczej – jedziesz na wakacje i nie wyobrażasz sobie urlopu bez surfowania a temat transportu deski znowu powraca. Jak to rozwiązać?

Standardowa deska surfingowa ma ponad 2 metry długości, więc nie można jej wziąć ze sobą ot tak, pod pachę czy spakować do torby. Niestety, ten rodzaj sportu wiąże się z pewnymi niedogodnościami – jeżeli chcemy surfować, musimy jakoś przewozić ze sobą deskę. Kurierem raczej jej nie wyślesz, bo jest zbyt długa, a rozkręcić się jej nie da.

Teoretycznie możesz samodzielnie zająć się transportem, ale musisz mieć:

  1. samochód,
  2. odpowiedni system mocowania,
  3. czas, żeby zamocować i przewieźć deskę.

To naprawdę problematyczne, więc zwykle lepszym rozwiązaniem jest zlecenie transportu deski firmie przewozowej. Oczywiście rozumiemy, że „nie uśmiecha Ci się” szukanie takiej firmy na własną rękę, ale na szczęście nie musisz. Jest jeden prosty sposób, dzięki któremu szybko znajdziesz profesjonalnego przewoźnika, który zajmie się transportem deski albo innego, dowolnego przedmiotu o dużych wymiarach.

Możesz skorzystać z serwisu https://gielda.furgonetka.pl/ i oszczędzić sobie problemu. Na stronie Giełda Furgonetka wystawisz bezpłatne ogłoszenie o poszukiwaniu transportu dla swojej deski. W odpowiedzi na nie zgłoszą się przewoźnicy, którzy są zainteresowani zabraniem Twojej deski po drodze, jako dodatek do swojego ładunku. Zobacz przykład zlecenia na transport deski wystawionego przez jednego z użytkowników serwisu. Jedno krótkie ogłoszenie wystarczyło, by nie zaprzątał sobie głowy transportem.

Wierzymy, że masz lepsze zajęcia, niż zastanawianie się, jak przewieźć deskę. Pewnie już planujesz swój urlop albo kompletujesz strój. Zajmij się tym, co lubisz a transport zleć ludziom, którzy zadbają o Twoją deskę.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.