Logo Legnica24h.pl
Reklama

Jacek Zieliński: Nie z takich sytuacji się wychodziło

Szkoleniowiec Arki po remisie z Miedzią stwierdził, iż jego zespół zasłużył w tym meczu na zwycięstwo.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

Jacek Zieliński:

- Przede wszystkim bardzo szkoda, bo myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Natomiast piłka nie jest sprawiedliwa i dzisiejszy dzień to pokazał. Mieliśmy w drugiej połowie mecz pod kontrolą, mieliśmy Miedź na dobicie, bo wyszliśmy z paroma sytuacjami, które powinny zakończyć się bramką. Złe dogranie, zła decyzja, brak szybkiej decyzji. Mamy pretensje do siebie, że w końcówce poszliśmy w bijatykę z rywalem, bo poszła akcja za akcją. To się skończyło jak się skończyło. Bardzo szkoda, bo chłopcy naprawdę zostawili dzisiaj kupę zdrowia. Były fragmenty, że próbowaliśmy na tym bardzo dobrym boisku pograć w piłkę - były fajne akcje, ale czegoś brakło. Mamy tylko punkt. Natomiast powiedziałem chłopakom w szatni, że jeśli podtrzymamy tę grę, dołożymy trochę chłodnej głowy, trochę skuteczności - bo tego nam brakuje, to damy sobie radę. Tutaj nie ma żadnego pogrzebu, nie ma opuszczonych głów. Jest trudna sytuacja, ale nie z takich sytuacji się wychodziło.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.