Logo Legnica24h.pl
Reklama

Jacek Baszczyk ma zostać zastępcą prezydenta Legnicy

Drugim zastępcą prezydenta Legnicy zostać ma Jacek Baszczyk, naczelnik wydziału infrastruktury w jaworskim Ratuszu - podał w czwartek nieoficjalnie portal lca.pl.

© Materiały prasowe

Portal lca.pl poinformował w czwartek, że Jacek Baszczyk złożył już wypowiedzenie z pracy w jaworskim Ratuszu i że ma zostać drugim zastępcą prezydenta Legnicy. W komunikacie zaznaczono, że są to doniesienia nieoficjalne.

Jacek Baszczyk ma 55 lat, jest mieszkańcem Legnicy. W wyborach samorządowych ubiegał się o mandat radnego w legnickiej radzie miejskiej z okręgu wyborczego nr 4 (Piekary). Uzyskał 93 głosy i mandatu nie zdobył. Startował z Koalicji Obywatelskiej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.