Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Ireneusz Kościelniak odchodzi z Miedzi!

Wygasający z końcem lipca kontrakt trenera Ireneusza Kościelniaka z Miedzią nie zostanie przedłużony - poinformował w środę po południu legnicki klub.

© Materia??y prasowe / Mied?? Legnica / Bartek Hamanowicz

"Trener Kościelniak podjął się trudnej misji, przejmując zespół Miedzi w trakcie rozgrywek" - czytamy w komunikacie Miedzi Legnica. "Jego umowa nie zostanie przedłużona" - wskazano w informacji.

Dziękuję za współpracę i dużo pozytywnych, sportowych emocji. Chcę szczególnie podziękować osobom, z którymi współpracowałem w klubie, wszystkim zawodnikom oraz kibicom Miedzi. Hej Miedź! – powiedział trener Kościelniak na pożegnanie z Legnicą.

Ireneusz Kościelniak przejął zespół w trakcie rozgrywek. Awansował do baraży o Ekstraklasę, gdzie przegrał z Radomiakiem Radom 1:3.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.