Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Innowacyjne legnickie osiedle mieszkań w domkach z ogródkami! [WOŚP]

Firma New Home Development ukończyła właśnie budowę nowego osiedla domków jednorodzinnych w Legnicy, w którym znajdziemy ofertę przestronnych mieszkań z ogródkami i miejscami parkingowymi bez dodatkowych dopłat.

© Materia??y prasowe

Wymarzone NOWE mieszkanie w niskiej cenie - innowacyjne legnickie osiedle mieszkań w domkach z ogródkami! [WOŚP]

Firma New Home Development ukończyła właśnie budowę nowego osiedla domków jednorodzinnych w Legnicy, w którym znajdziemy ofertę przestronnych mieszkań z ogródkami i miejscami parkingowymi bez dodatkowych DOPŁAT. Cena za metr kwadratowy autonomicznego mieszkania z ogródkiem zaczyna się już od 4024 zł!

Nowe osiedle domków jednorodzinnych powstało przy ul. Pątnowskiej 8 w Legnicy. W każdym domku znajdują się cztery niezależne mieszkania (po dwa w każdej połówce bliźniaka), które posiadają osobne wejścia, ogródki oraz dwa miejsca parkingowe.

Inwestycja, która jest zlokalizowana w tej zacisznej części Legnicy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój i zielone okolice. Osiedle zostało w całości ogrodzone, co będzie dawało dodatkowy komfort oraz bezpieczeństwo dla jej mieszkańców. Choć domki są oddalone od zgiełku miasta i hałaśliwych ulic, to dojazd do centrum zajmuje zaledwie 4 minuty, a jeszcze bliżej jest okolicznych marketów (np. Kauflandu czy Carrefoura).

"Chcielibyśmy, aby nasze osiedle już w tym roku zostało w całości zasiedlone, toteż prace nabrały rozpędu, tak żeby nowi Właściciele mogli już w tych mieszkaniach zamieszkać jeszcze przed świętami. Dlatego też postanowiliśmy część mieszkań już zacząć wykańczać w wersji „pod klucz”. Zaoszczędzi to również czas nowym mieszkańcom i zapewne będzie to dużym udogodnieniem" - mówią przedstawiciel dewelopera.

Aktualnie w sprzedaży zostało już tylko kilka lokali. Największe, o powierzchni  124 metrów kwadratowych, są dwupoziomowe i posiadają duży balkon. Ceny za metr kwadratowy kształtują się w granicach już od 4024zł (499 tys. zł za mieszkanie), czyli znacznie mniej niż średnia cena mieszkań w Legnicy na rynku wtórnym (ok. 4700 zł/m2).

Więcej informacji na stronie: newhomedevelopment.pl

Artykuł został opublikowany w ramach voucheru "Legnickie media grają wspólnie z WOŚP", który firma Nowe Home Development zlicytowała podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Voucher ufundowały wspólnie redakcje: e-legnickie, tulegnica.pl, legnica24h.pl, 24legnica.pl, Gazeta Legnicka, Gazeta Tygodnik24 oraz stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.