Logo Legnica24h.pl
Reklama

Idris Momoh związany z Miedzią do czerwca 2028!

Miedź Legnica przedłuża kontrakt z Idrisem Momohem! 19-letni nigeryjski pomocnik związał się z zielono-niebiesko-czerwonymi umową do 30 czerwca 2028 roku.

© Materiały prasowe / MiedĹş Legnica / B. Hamanowicz

Momoh wyróżniał się w ostatnich miesiącach w zespołach Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz drugiej drużynie zielono-niebiesko-czerwonych. To sprawiło, że pod koniec sierpnia został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1 Ligi, w których zadebiutował w meczu 7 serii gier z Wisłą Kraków.

"Czuję się naprawdę dobrze i jestem szczęśliwy, ponieważ Miedź zrobiła dla mnie wiele. Jestem gotowy ciężko pracować, by wynieść klub na wyższy poziom. Moim celem jest zdobywanie trofeów z Miedzią, strzelanie wielu bramek i bycie jak najlepszym" – powiedział Idris Momoh po podpisaniu nowej umowy.

 

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.