Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

I Ty możesz zostać św. Mikołajem

Wzorem lat poprzednich Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica rozpoczął zbiórkę słodyczy, zabawek, akcesoriów sportowych na paczki świąteczne dla dzieciaków i swoich podopiecznych z legnickiego Zakaczawia.

© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM Miedź Legnica

Dołączcie do naszej corocznej akcji i zostańcie razem z nami Mikołajami. Podarujcie na rzecz ośrodka coś, co będziemy mogli włożyć do świątecznych paczek. Paczek, które następnie nasz Mikołaj wręczy dzieciakom z legnickiego Zakaczawia – informuje ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica.

W tym roku zbierane są słodycze, zabawki, sprzęt sportowy oraz wszelkiego rodzaju gry – planszowe, komputerowe, na konsole. "Mile widziane również nowe ubrania najlepiej związane z naszą kochaną Miedzianką" - wyjaśniają organizatorzy, którzy w razie potrzeby podjadą i odbiorą prezenty osobiście. "Dajcie tylko nam znać gdzie i kiedy mamy się zjawić" - informują.

"Dołączając do naszej akcji stajecie się jej częścią, a co za tym idzie pomagacie nam wywołać po raz kolejny uśmiechy na buźkach naszych podopiecznych. Kto może pomaga, kto może udostępnia dalej" - dodaje ośrodek.

Kontakt do Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica

Dodatkowo zbierane są również karmy dla piesków z legnickiego schroniska dla zwierząt. "Wszystko, co uda się uzbierać zostanie przekazane przed świętami na rzecz biednych i samotnych psiaków" - informuje Bartłomiej Żygadło, koordynator projektu Kibice Razem.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.