Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Hulajnoga czy deskorolka elektryczna?

Bardzo modna w ostatnim czasie jest jazda na hulajnodze lub deskorolce elektrycznej. Musimy liczyć się jedynie z większym wydatkiem, ponieważ sprzęt elektryczny kosztuje kilka razy więcej niż jego tradycyjny odpowiednik.

© Materiały prasowe

Uprawianie sportu jest nie tylko dbaniem o naszą formę czy zdrowie, ale także metodą na poprawę samopoczucia. Na każdym kroku pojawiają się nowe metody i dyscypliny. Jedną z nich, bardzo modną w ostatnim czasie, jest jazda na hulajnodze lub deskorolce elektrycznej. To wpływ trendów zachodnich przyniósł nam te przedmioty. Musimy liczyć się jedynie z większym wydatkiem, ponieważ sprzęt elektryczny kosztuje kilka razy więcej niż jego tradycyjny odpowiednik.

Hulajnogi wzbudzają wspomnienia z minionych czasów, kiedy były niezwykle popularne. Dziś wraca się coraz chętniej do dawnych zwyczajów i jednym z nich jest właśnie moda na ten sport. Nie jeżdżą wyłącznie najmłodsi, ale możemy bez trudu kupić model dla dorosłych. Deskorolki z kolei do niedawna były używane jedynie przez sportowców czy przedstawicieli konkretnych kultur. Dziś są to urządzenia spotykane na każdym kroku. Powstające jak grzyby po deszczu, skateparki z niezliczonymi urządzeniami do uprawiania sportu deskorolkowego, zachęcają do coraz liczniejszego ich odwiedzania. Czasy jednak idą do przodu i hulajnoga czy deskorolka to już nie tylko sprzęt sportowy napędzany siłą mięśni, ale także profesjonalne urządzenia elektryczne.

Droższy elektryczny sport

Już nie tylko bieżnie, orbitreki czy steppery mają wersje elektroniczne. Nowoczesny rower, hulajnoga czy deskorolka również mogą być wspomagane elektrycznie. Ceny tego sprzętu są odpowiednio wyższe, jednak komfort użytkowania jest zdecydowanie lepszy. Chcąc kupić dla siebie czy komuś w prezencie deskorolkę z modułem elektrycznym, musimy liczyć się z wydatkiem ponad tysiąca złotych. Bardziej profesjonalny sprzęt kosztuje znacznie więcej. Można spełnić swoje marzenia korzystając np. z takiego rozwiązania jak szybka gotówka. Umożliwi nam to zakup urządzenia, za które zapłacimy w ratach. Dla większości z nas jednorazowy duży wydatek jest nieosiągalny, więc można posiłkować się odpowiednio dopasowaną pożyczką, czytaj więcej na proficredit.pl.

Analogicznie jest z hulajnogą, której cena w tradycyjnej wersji nie przekroczy kilkuset złotych. Elektryczna wersja kosztuje już kilka tysięcy. Warto i w tym przypadku nie rezygnować z marzeń. Szybka gotówka będzie najlepszym pomysłem na zakup hulajnogi i uprawianie sportu, który nas cieszy. Każdy, kto chce dbać o formę jeżdżąc na hulajnodze, może wybrać odpowiedni model dla siebie. Dotyczy to także dorosłych, ponieważ ten sprzęt przestał być wyłącznie domeną dzieci.

Efektywność elektrycznych sprzętów

Często pojawia się pytanie, czy elektryczny sprzęt ma równie dobry wpływ na nasz organizm, jak jego tradycyjny odpowiednik? Jeździmy przecież z wykorzystaniem energii elektrycznej, a nie siły mięśni. Warto pamiętać, że deskorolka czy hulajnoga ma wsparcie elektryczne, którego używamy od czasu do czasu. Najlepiej jeździć samodzielnie, polepszając kondycję. Identycznie jest z rowerami, które również stają się coraz bardziej popularne. Siła mięśni, połączona z napędem elektrycznym, to idealne rozwiązanie dla zwiększenia dystansu. W momencie zmęczenia wystarczy włączyć napęd, zwiększyć prędkość i odpocząć.

Elektryczny sprzęt sportowy jest nie tylko popularny, ale przede wszystkim zachęca nawet tych mniej aktywnych, do poprawiania swojej formy. Niektórych odstraszają ceny, wybierają wówczas z oferty tradycyjnej, rezygnując z pasji i marzeń. Nowoczesne sposoby finansowania, szybka gotówka, dogodne raty pozwolą nam kupić taki sprzęt, jakiego oczekujemy bez nadwyrężania budżetu domowego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.