Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Hufiec ZHP Legnica: wracamy do Zaborówca

Obiecaliśmy, że dzieci i młodzież znów będą korzystać z tej wyjątkowo wspominanej harcerskiej bazy, i oto jest. Nasz obóz. Na naszej bazie. Organizowany przez naszych instruktorów - informuje hm. Sławomir Waś.

© Materiały prasowe / Hufiec ZHP Legnica

Pełnomocnik Komendy Chorągwi Dolnośląskiej ZHP ds. Hufca ZHP w Legnicy hm. Sławomir Waś poinformował, że otwarto zapisy na turnus w dniach 2-17 lipiec.

"Składka w kwietniu to jedyne 490 zł + bon turystyczny" - napisał. Dodał, że "w maju może niestety wzrosnąć". Można umówić się na płatność w ratach (osoby spoza ZHP + 8% VAT).
 
Zapisy telefoniczne: 506-506-872 i mailowe: legnica@zhp.pl

Aż 16 dni w wyjątkowym miejscu! Tylko 66 zł za pełny osobodzień z pełnym wyżywieniem i przejazdem w obie strony oraz wysokim ubezpieczeniem NNW.

"Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa możliwe wcześniejsze zamknięcie zapisów" - dodał hm. Sławomir Waś.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.