Logo Legnica24h.pl
Reklama

Hubert Kisiel w reprezentacji U-19

18-letni pomocnik Miedzi Hubert Kisiel został powołany do reprezentacji Polski U-19 na turniej eliminacyjny UEFA, który odbędzie się w dniach 11-21 listopada w Irlandii Północnej.

© Paweł Sasiela

Kisiel znalazł się wśród 20 powołanych graczy. Polacy rozegrają w Belfaście trzy mecze eliminacyjne. 14 listopada (godz. 19) zmierzą się z Irlandią Północną, 17 listopada z Kazachstanem (godz. 14), a 20 listopada z Serbią (godz. 13).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.