Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Hubert Kisiel: Trzeba walczyć i pracować dalej

W pucharowym spotkaniu z GKS-em Bełchatów w pierwszej drużynie Miedzi zadebiutował 17-letni Hubert Kisiel, który zanotował całkiem niezły występ.

© B. Hamanowicz / miedzlegnica.eu

- To jedno ze spełnionych marzeń. Fajne uczucie, ale trzeba walczyć i pracować dalej. Nie ma co się teraz zbytnio zachwycać, bo to też nie był jakiś wielki mecz w moim wykonaniu. Trzeba cały czas pracować i czekać na następne szanse - ocenia Hubert Kisiel.

GKS nie stworzył sobie zbyt wielu groźnych okazji, ale postawił legniczanom trudne warunki gry.

- Mieliśmy dużo sytuacji, ale gracze GKS-u wychodzili w większości z nich obronną ręką. Dlatego końcówka była nerwowa. To dobry zespół, ale wygraliśmy i to najważniejsze, że przechodzimy do następnej fazy - podkreśla debiutant.

W tym roku nie rozgrywki nie są prowadzone według wcześniej ustalonej drabinki, jak było to w ostatnich latach. Losowanie kolejnej rundy odbędzie się 8 listopada. Mecze 1/8 finału Pucharu Polski planuje się rozegrać w dniach 4-6 grudnia. Młody pomocnik Miedzi nie ma specjalnych życzeń przed losowaniem.

- Nie patrzę na to. Kogo dostaniemy to musimy wygrać - ucina krótko Hubert Kisiel.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.