Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Grzegorz Mokry: Chcieliśmy wrócić na zwycięski szlak

Pełniący w Bełchatowie funkcję trenera Miedzi Grzegorz Mokry nie krył radości ze zwycięstwa, które jak podkreślał było w pucharowym meczu celem nadrzędnym.

© Paweł Sasiela

- Po naszym ostatnim meczu ligowym przede wszystkim zależało nam na zwycięstwie, które było celem nadrzędnym. Chcieliśmy się jak najszybciej zrehabilitować dla kibiców i dla samych siebie, żeby wrócić na zwycięski szlak. Na pewno cieszy to, że udało nam się wygrać i jesteśmy w następnej rundzie. Słowa uznania dla trenera za to jaki zespół udało mu się zbudować i za wyniki w drugiej lidze. Analizując GKS Bełchatów widzieliśmy ogromny potencjał jeśli chodzi o grę obronną tego zespołu. Nam też dzisiaj nie było łatwo stworzyć sytuacje podbramkowe. Wiedzieliśmy, że to zespół, który stracił najmniej bramek w drugiej lidze i długo trwało zanim udało nam się zdobyć zwycięskiego gola, niemniej jednak cieszymy się z awansu do kolejnej rundy - podsumował Grzegorz Mokry, pełniący w Bełchatowie funkcję trenera Miedzi. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.