Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Grody Piastowskie otworzą w Legnicy międzynarodowy sezon kolarski

Już 9 maja, w czwartek, na legnickim Rynku rozpocznie się 54. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „CCC Tour Grody Piastowskie”. Impreza uznawana jest za inaugurację zawodowego sezonu kolarskiego w Polsce.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Legnicka publiczność zobaczy na płycie Rynku najpierw zmagania młodych kolarzy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Małe Grody Piastowskie odbędą się w godzinach 16.00-17.30.

O godzinie 18.00 rozpocznie się w Rynku prezentacja ekip zawodowych. Wyścig rozegrany będzie w godzinach 18.30-19.50, a wręczenie medali zwycięzcom nastąpi o godz. 20. Na terenie Rynku wyznaczone zostaną przejścia oraz strefy dla publiczności.

Zawodnicy ścigać się będą na czterech etapach (łącznie ok. 450 km): Polkowice-Polkowice (10 maja), Głogów-Polkowice (10 maja), Złotoryja-Jawor (11 maja) i Nowa Ruda-Dzierżoniów (12 maja).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.