Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Zagrali dla Jaza

Ten charytatywny turniej, „Gramy dla Jaza”, został zorganizowany dla Przemysława Jaza. Przemysław Jaz jest piłkarskim sędzią z Legnicy. Zmaga się on z konsekwencjami rozległego zawału.

© Kornelia Szymańska

Aż dwadzieścia cztery drużyny były chętne do pomocy. Wśród nich znalazły się te z Bieniowic, Koskowic i z Damianowa. Poza tym swoich piłkarzy wystawiły firmy takie jak Huras, Flashnet czy Zuig PL-Geo. Oprócz nich zagrali też i sędziowie piłkarscy z Lubina i z Legnicy. Każdy z zespołów wpłacił wpisowe 500 zł, które w całości zostanie przekazane na rehabilitacje pana Przemysława. Pieniądze zbierane były też poprzez licytacje w czasie turnieju czy sprzedaż ciast i kiełbasek.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.