Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

(FOTO) Vorenus Fight Night

W sobotę odbył się wieczór sparingowy Vorenus Fight Night. Jest to cykliczna impreza organizowana w formie treningów sparingowych, które mają na celu przygotować przyszłych zawodników do wejścia w świat rywalizacji na poziomie mistrzowskim.

© Materia??y prasowe / Vorenus Jawor / Agnieszka Lenart

"Frekwencja dopisała z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy przyjemność gościć u siebie fighterów z Jeleniej Góry, Legnicy, Chojnowa, Strzegomia oraz z Jawora" - mówi Agnieszka Lenart z Jaworskiego Klubu Sportowego Vorenus.

Debiutanci dzięki wsparciu doświadczonych zawodników mogli postawić swoje pierwsze kroki na ringu i zweryfikować umiejętności podczas walki, a po zakończeniu starcia z przeciwnikiem zrobić dogłębną analizę całości i poprawić błędy. Takie spotkania to tak naprawdę kolejny trening nie tylko fizyczny, ale również mentalny. Uczestnicy podczas takich imprez mają możliwość oswojenia się z systemem walk zawodowych, klimatem tam panującym oraz publicznością.

"Szczególne podziękowania dla trenera Mariusza Ligiżyńskiego za sędziowanie oraz pomoc w organizacji, trenerowi Leszkowi Zwierzchowskiemu za wsparcie narożników. Dziękujemy im za cenne uwagi oraz dzielenie się swoim doświadczeniem z uczestnikami, a przede wszystkim za poświęcenie swojego wolnego czasu" - dodaje Lenart.

Następną edycję Vorenus Fight Night zaplanowano na drugą połowę czerwca.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.