Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) V LO otwarte na nowych uczniów

Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego zorganizowali dni otwarte dla osób chcących kontynuować naukę w ich szkole.

Uczennice V LO © Kornelia Grochowska

Młodzież V LO przygotowywała się do tego dnia od początku tygodnia. Dało to niesamowite efetky! Motywem przewodnim były filmy i seriale. I tak o to klasa europejska zamieniła się w plan filmu kryminalnego, w sali klasy medialnej przyszli uczniowie szkół średnich robili się zdjęcia jako Vincent van Gogh, a sala poświęcona projektowi TedEd zamieniła się w Wallstreet.

Inne sale lekcyjne zamieniły się między innymi w kafejkę punk-rockową, a tam tatuowano banany. Klasa, w której normalnie uczą się języka francuskiego, przeobraziła się w jedną z paryskich kawiarni. Pracownia plastyczna pokazała dzieła uczniów i uczennic z przestrzeni lat, a pracownia medialna zmieniła się w prawdziwe studio nagrań. W czasie dni otwartych odbywały się wszelakie konkursy. W klasie geograficznej była możliwość poznania wszystkich rodzaji skał, które szkoła posiada w swojej kolekcji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.