Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Uczta dla miłośników ceramiki

Po raz pierwszy w Legnicy zagościła wystawa prac z dorobku bolesławieckiej imprezy o ponad 50-letniej tradycji, a mowa o Międzynarodowym Plenerze Ceramiczno-Rzeźbiarskim.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W Galerii Ring odbył się dziś wernisaż przekrojowej wystawy wybranych prac powstałych w latach 2012-2017 w ramach Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno Rzeźbiarskiego w Bolesławcu. Mogliśmy podziwiać efekty zmagań artystycznych z gliną i eksperymentowania z dostępnymi w bolesławieckich fabrykach surowcami, a zatem rozmaite realizacje ceramiczne: formy rzeźbiarskie, instalacje i kompozycje przestrzenne, różnorodne pod względem doboru środków wyrazu artystycznego i stylistyk. Wystawę można oglądać do 4 lutego br.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.