Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Studenci przejęli władzę nad miastem

Juwenalia czas zacząć! Studenci PWSZ im. Witelona w Legnicy odebrali klucze do miasta z rąk zastępcy prezydenta Krzysztofa Duszkiewicza oraz władz uczelni.

© Anna Cybulska

Studenci odebrali od władz uczelni klucze do kampusu, a póżniej ruszyli barwnym korowodem pod pomnik Filipka, gdzie przekazano klucze do bram miasta. Tegoroczne Juwenalia to m.in. pokaz ratownictwa medycznego, zumba, pokazy sprawności, konkursy oraz koncerty. Wystąpią Bonhart Band, Metalion, Bethel, Mateusz Ziółko z zespołem, The Postman, Łukasz Kindel, Paweł Stasiak z zespołem PapaD., Shazza z zespołem oraz Manchester. 

Jeszcze dziś odbędzie się dyskoteka w Sky Club Legnica na dachu Galerii Gwarnej. Wszyscy studenci za okazaniem legitymacji wchodzą za darmo! Dla pozostałych cena wstępu wynosi jedynie 5 zł.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.