Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Rowerowa Legnica

W dzisiejszym przejeździe rowerowym udział wzięło ponad 100 kolarzy!

© Kornelia Grochowska

Dzisiejszy przejazd rowerowy oficjalnie otworzył sezon dla kolarzy. Od dziś znów dostępne są wypożyczalnie roerów miejskich. Co więcej dostępne są dwie nowe stacje. Przejazd obejmował: al. Orła Białego, Wrocławską, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, al. Rzeczypospolitej, Zamiejską, Nowodworską, Jaworzyńską, al. 100-lecia Odzskania Niepodległości. Na trasie znaleźli się amatorzy i profesionaliści, dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni. Sam pzejazd nie miał charakteru wyścigu, a raczej spokojnej przejażdżki. Bo przebytym dystansie na uczestniów czekał poczęstunek w postaci grillowanej kiełbaski. A wszystko odbyło się w rytm muzyki.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.