Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Regionalne obchody Dnia Edukacji Narodowej

W legnickiej Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbyły się dziś (18 października) dolnośląskie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Podczas regionalnych obchodów nauczyciele, dyrektorzy i pracownicy administracji oświatowej zostali wyróżnieni za wybitne zasługi Medalami za Długoletnią Służbę, Krzyżami Zasługi, Medalami Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrodami finansowymi Kuratora Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej. Wyróżnienia wręczał wicewojewoda Kamil Zieliński. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.