Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Razem Bezpieczniej – wysoki poziom wiedzy o Policji

14 listopada br. w Jaworze odbył się XIX Rejonowy Konkurs Wiedzy o Policji „Razem Bezpieczniej”. W konkursie rywalizowało między sobą 8 grup z 5 hufców pracy z rejonu Legnicy.

Fot.Starostwo Powiatowe w Jaworze / materiał prasowy © materiał prasowy

Konkurs był zwieńczeniem owocnej współpracy pomiędzy Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu, a Wojewódzkim Komendantem Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu.

W konkursie rywalizowało między sobą 8 grup z 5 hufców pracy z rejonu Legnicy (Góra, Jawor, Legnica, Polkowice i Przemkowa). Młodzież musiała zmierzyć się w części teoretycznej (test) oraz w części manualnej. Konkurs nie stawiał jedynie na rywalizację pomiędzy poszczególnymi OHP, ale także edukował jego uczestników.

W przerwie konkursu, przed ogłoszeniem wyników Policja zaprezentowała młodzieży umiejętności wyszkolonych psów policyjnych. Indywidualnym zwycięzcą został Benedykt Różyło z Hufca Pracy Przemków (16 pkt.), natomiast zespołowo uzyskano następujące wyniki: 

1 miejsce –  HP Polkowice Grupa A (70 pkt.)

2 miejsce –  HP Jawor (67 pkt.)

3 miejsce –  HP Przemków Grupa A (61 pkt.)

4 miejsce –  HP Przemków Grupa B / HP Góra Grupa B (64 pkt.) 

5 miejsce –  HP Góra Grupa A (61 pkt.)

6 miejsce –  HP Polkowice Grupa B (58 pkt.)

7 miejsce –  HP Legnica (54 pkt.)

Zwycięzcom Konkursu zostały wręczone puchary i nagrody m. in. przez Bernadettę Brożynę Wojewódzkiego Komendanta OHP, Mariolę Labrygę Komendant Hufca Pracy w Jaworze, Stanisława Laskowskiego Starostę Jaworskiego, Emiliana Berę Burmistrza Miasta Jawora oraz Andrzeja Błaszczaka Komendanta Powiatowego Policji.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.