Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Radośnie na Legnickim Dniu Latawca

W niedzielę w parku Miejskim na Polanie Angielskiej setki osób bawiło się podczas Legnickiego Dnia Latawca. To radosne, rodzinne spotkanie jednocześnie promowało start głosowania w kolejnej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Na całe rodziny czekało bardzo wiele atrakcji. Były leżaki, duże klocki dla dzieci i darmowa wata cukrowa. Nie zabrakło również dmuchańców, kiermaszu ciast, animacji i zabaw dla dzieci… no i przede wszystkim - latawców.

Każdy młody uczestnik mógł pomalować fragment dwóch olbrzymich latawców, które następnie otwierały pochód kolorowych, małych latawców rozdawanych uczestnikom festynu.

Cieszę się, że są Państwo z nami, bo to dla Was organizujemy barwne wydarzenia w mieście. Mam nadzieję, że dzisiejsza zabawa z latawcami wszystkim sprawi wiele przyjemności – powiedział prezydent Tadeusz Krzakowski.

Zabawę uświetnił występ wspaniałych Złotych Dzieci, które jak zwykle zgromadziły dużą publiczność. Na koniec w niebo poszybowały setki kolorowych latawców.

Zobacz zdjęcia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.