Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Pumptrack oficjalnie otwarty

Za nami oficjalne otwarcie Pumtracku przy ul.Cynkowej, czyli miejsca gdzie Legniczanie mogą ćwiczyć swoje umiejętności jazdy na rowerze, deskorolkach czy też rolkach.

Fot. Paulina Konofal © Paulina Konofal

Mogliśmy zobaczyć pokazy jazdy na rowerach przez najlepszych polskich zawodników oraz szkolenie przez Akademię Bezpiecznego Rowerzysty. Nasz Legnicki Pumptrack uważany jest za jeden z najlepszych w Polsce, a więc mamy się czym pochwalić. Dla osób, którym mało mówi określenie Pumptrack jest to asfaltowy tor rowerowy, składający się z zakrętów, garbów i małych "hopek".

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.